• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید
  img
  وبلاگ

  مراحل تشخیص دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  سیستم حضور تشخیص چهره اساسا یک سیستم شناسایی خودکار است که می تواند هر فردی را که ویژگی های صورت خود را در پایگاه داده ذخیره شده است را شناسایی کند. در سال های آینده، این فن آوری می تواند به خوبی توسط تمام دفاتر شرکت های بزرگ برای ردیابی کارکنان جهت ورود و خروج به محل کار استفاده گردد.

  img
  وبلاگ

  دلیل نصب سیستم حضور و غیاب بیومتریک چیست ؟

  هر سازمانی، چه بزرگ و چه کوچک، باید یک سیستم برای مدیریت کارکنان اتخاذ کند,امروزه نگهداری روزانه کارمندان توسط سیستم های بیومتریک کار بسیار آسانی است.این برنامه نیاز به ثبت حضور و غیاب در یک صفحه را بصورت روزانه از بین می برد زیرا تنها با یک کلیک امکان دستیابی به همه اطلاعات را در پایان ماه برای ما فراهم می آورد.

  img
  وبلاگ

  سیستم مدیریت آنلاین برای مدارس

  چرا سیستم مدیریت دانش آموزان خودکار برای موسسه خود انتخاب کنید؟قبل از اینکه شما یه سیستم برای مدیریت مدارس خود انتخاب کنید باید بدانید که این سیستم چیست ؟

  img
  وبلاگ

  افزایش بهره وری با استفاده از سیستم حضور و غیاب

  چگونه می توان بهره وری یک شرکت را با سیستم حضور و غیاب افزایش داد ؟چه کاری می‌تواند برای افزایش بهره‌وری کسب‌وکار انجام شود؟

  img
  وبلاگ

  دلیل سرمایه گذاری بر نرم افزار تحت وب

  بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک سیستم قدیمی خود را ردیابی کارکنان به روز کرده اند و و اثرات نرم افزار حضور و غیاب را کشف کرده اند. مدیران علاوه بر ساده سازی فرایند مدیریت زمان تمام کارکنان مزایای دیگری از جمله صرفه جویی در وقت و پول با ارزش را متوجه شده اند.

  img
  وبلاگ

  چگونه نرم افزار حضور و غیاب مناسب انتخاب کنیم

  امروزه نرم‌افزار حضور و غیاب بخش مهمی از فرآیندهای تجاری سازمان‌ها در سراسر جهان است. از آنجایی که درخواست برای سیستم های حضور و غیاب به سرعت در حال افزایش است، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات وارد بازار شده‌اند. و با گزینه‌های زیاد موجود دسترس، انتخاب صحیح می‌تواند به دلیل سردرگمی سخت باشد.

  img
  وبلاگ

  انتخاب دستگاه حضور و غیاب انگشتی

  اگر قصد خرید یک سیستم حضور و غیاب انگشتی برای سازمان خود را دارید، شما را در انتخاب به بهترین شکل راهنمایی می کنیم

  img
  وبلاگ

  3 نکته ای که احتیاج است قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب بدانید

  پیگیری ساعت ورود و خروج کارمندان برای مدیران بسیار با اهمیت است .و اینکه چه راه حلی برای مدیریت زمان می تواند به شما کمک کند همچنین اهمیت ندادن به کارکنان می تواند هزینه های شرکت شما را تا حد زیادی افزایش دهد

  img
  وبلاگ

  اتوماسیون حضور و غیاب مدارس

  سيستمهاي حضور و غياب مدارس با تجهیز به دستگاه های حضور و غیاب امكان ثبت ورود و خروج دانش ‌آموزان، دبيران و پرسنل و بررسي وضعيت كاركرد، تاخير، تعجيل و ... به ازاي هريك را براحتی دراختيار شما قرار خواهد داد.

  img
  وبلاگ

  تفاوت کسر کار ، اضافه کار ، تاخیر و تعجیل

  در ابتدا لازم است تا ما منظور از ساعات کار را به طور کامل درک کنیم تا بتوانیم تفاوت کسر کار ، اضافه کار ، تاخیر و تعجیل بدانیم

  img
  وبلاگ

  نرم افزار حقوق و دستمزد

  نرم افزار حقوق و دستمزد آرمان تایم جهت كمك به مديران دركنترل دقيق تر زمانهاي مصرف شده پرسنل و هزينه هاي پرداختي ارائه شده است.

  img
  وبلاگ

  دلایل استفاده از نرم افزار حضور و غیاب

  نرم افزار حضور و غیاب چه کمکی به ما می کند و دلیل استفاده از آن چیست ؟