• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید
  img
  وبلاگ

  مدیریت محاسبه مرخصی و دستمزد کارمندان و کارگران براساس قانون کار تامی ..

  در این مقاله به بررسی نحوه محاسبه مرخصی می پردازیم. از روزهایی که توسط دولت، قوانین و مقررات مربوطه به‌عنوان تعطیل رسمی اعلام شده است.

  img
  وبلاگ

  5 دلیل استفاده از دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

  فناوری بیومتریک بخشی از فناوری برش لبه است. این اندازه گیری خصوصیات جسمی منحصر به فرد شخص است. اصلی ترین کاربرد سیستم حضور بیومتریک ، دسترسی به کارمندان یک سازمان و ذخیره زمان ساعت ، ساعت کاری آنها است.

  img
  وبلاگ

  سوالاتی که باید قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب بپرسید

  مهم نیست که در چه شغلی فعالیت دارید ، در زمان تجارت هستید. شما آن را می فروشید ، آن را خریداری می کنید و اولویت های خود را در برابر آن می سنجید. موفقیت در بسیاری از موارد به میزان خوبی مدیریت بستگی دارد.

  img
  وبلاگ

  کنترل زمان و حضور و غیاب شغلتان را در دست بگیرید

  سیستم های حضور و غیاب دارای طیف وسیعی از قابلیت ها هستند که اجازه می دهد تا کسب و کار شما به صورت انعطاف پذیری کنترل شود و هزینه ها کاهش یابد و مسیر برنامه های نیروی کار محقق می گردد.

  img
  وبلاگ

  هدایت کارمندان در مسیر پیشرفت

  چگونه این استعداد را در سازمان خود پرورش می‌دهید؟ آیا اجازه می‌دهید کارکنان تان رشد کنند ؟ یا ابزار لازم برای کمک به آن‌ها برای برآورده کردن پتانسیل آن‌ها را دارید؟ بسیاری از شرکت‌ها درک کرده اند برای کمک به مجموعه شان به کارمندان خود کمک کنند.

  img
  وبلاگ

  چگونه یک سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان اجرا کنیم

  آیا در سال جدید این تصمیم را گرفته اید که سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان معرفی شود؟

  img
  وبلاگ

  استفاده از سیستم حضور و غیاب در سازمان

  آیا شما کارمندانی دارید که همیشه با تاخیر وارد مجموعه می شوند ؟ آیا شما آنها را می شناسید ؟ محل زندگیه آنها نزدیک به محل کار است اما تقریبا هر روز دیر می رسند؟

  img
  وبلاگ

  اجرای سیستم حضور و غیاب بیومتریک

  اجرای سیستم‌های حضور و غیاب بیومتریک قادر به توقف سرقت زمان و تقلب کارکنان است

  img
  وبلاگ

  زمان و حضور و غیاب شغلتان را کنترل کنید

  سیستم های حضور و غیاب دارای طیف وسیعی از قابلیت ها هستند که اجازه می دهد تا کسب و کار شما به صورت انعطاف پذیری کنترل شود و هزینه ها کاهش یابد و مسیر برنامه های نیروی کار محقق می گردد.

  img
  وبلاگ

  5 دلیل برای اینکه سیستم حضور و غیاب بیومتریک برای شرکت شما کار خواهد ..

  سیستم‌های حضور و غیتب بیومتریک در زمان تکنولوژی مدرن، ارتفاع تکنولوژی مدرن هستند. آن‌ها به کارمندان شما اجازه می‌دهند که در روزه‌ای کاری خود تنها با اثر انگشت کار کنند. هیچ کارت پانچ و یا کارت اعتباری لازم نیست. بسیاری از کارفرمایان، همچنین کارمندان، این سیستم‌های جدید را تا حدی ترسناک می‌بینند. این طور نیست، همانطور که این مقاله تصدیق خواهد کرد.

  img
  وبلاگ

  تشخیص اثرانگشت جعلی توسط سنسور دستگاه حضور و غیاب

  یک اثر انگشت مصنوعی ساخته شده از سیلیکون، لاستیک، کاغذ، ژل، و یا فیلم است که مورد استفاده برای فریب دستگاه های حضور و غیاب معمولی است

  img
  وبلاگ

  عملکرد سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره در تاریکی

  همانند تمام ترتیبات بیومتریک، تکنیک های تشخیص چهره به دلایل متمایز بودن ویژگی های ویژه مانند چشم ها، بینی، گونه و دیگر عضلات صورت قابل مطابقت و تایید می باشند.