• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | کنترل زمان و حضور و غیاب شغلتان را در دست بگیرید

  کنترل زمان و حضور و غیاب شغلتان را در دست بگیرید

  کنترل زمان و حضور و غیاب شغلتان را در دست بگیرید

  برای مقابله با شرایط کسب و کار امروز، نیاز به کسب و کار سازگار برای زنده ماندن می باشد. یکی از راه های کسب و کار این است که با اتخاذ شیوه های انعطاف پذیری و حضور و غیاب,زمان را در دست بگیرید. این ها راه های عالی برای تنوع نیروی کار شما هستند، اما نظارت و مدیریت آنها دشوار است.

  با معرفی نرم افزار حضور و غیاب در محل کار شما، یک پلتفرم قدرتمند برای کنترل و پیگیری حضور و برنامه ریزی کارکنان از جمله کارهای زمان بندی خواهید داشت. نه تنها سیستم حضور و غیاب نظارت بر حضور کارمندان و برنامه های آن نیز جمع آوری می کند بلکه با جمع آوری داده ها در شرایط بحرانی برای تجزیه و تحلیل به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

  با استفاده از این اطلاعات در دست ، شما می توانید تصمیم گیری های روشن و آگاهانه در مورد نیروی کار و برنامه ریزی خود را انجام دهید. شما به راحتی می توانید محاسبه کنید که چه تغییری در زمان و حضور آنها، بهترین تعادل بهره وری در نیروی کار و صرفه جویی در هزینه ها را به همراه خواهد داشت. این نرم افزار شامل برنامه های پیش بینی شده ایست که می تواند تنظیم شود تا هشدارهای احتمالی برنامه ریزی و هزینه های غیر ضروری را برایتان نمایش دهد.

  برای افزایش انعطاف پذیری کسب و کار شما سیستم زمان و برنامه حضور و غیاب آرمان تایم شامل قابلیت های تلفن همراه می باشد. در این سیستم از طریق وب دسترسی پیدا می کند، بنابراین کارکنان در دفاتر از راه دور و یا کارکنان از خانه می توانند به راحتی در زمان کار خود ثبت نام کنند و همچنین دسترسی به داده های کارکنان خود را داشته باشید. برنامه های تخصصی اجازه می دهد که از طریق تلفن های هوشمند و لپ تاپ، نرم افزار حضور و غیاب  دسترسی پیدا کنید، بیشتر باعث افزایش کارایی افراد می شود و آنها را قادر می سازد تا به هنگام مسافرت کار کنند.

  نرم افزار حضور و غیاب آرمان تایم دارای قابلیت های یکپارچه برای اسکنرهای بیومتریک را دارا می باشد. این کار نه تنها با اجازه دادن به کارکنان از طریق دستگاه‌های اسکن انگشت که می‌تواند به ایستگاه‌های کاری متصل شود را ساده و ساده تر کند، بلکه از تقلب در دستمزدها جلوگیری می کند. همچنین جلوگیری از تقلب در دستمزد، اسکنرهای بیومتریک را در سیستم های امنیتی گنجانیده و امنیت بیشتری را برای کسب و کار شما فراهم آورد.