• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | چگونه یک سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان اجرا کنیم

  چگونه یک سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان اجرا کنیم

  آیا در سال جدید این تصمیم را گرفته اید که سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان معرفی شود؟ آیا شما مطمئن نیستید چطور به این روند ادامه دهید؟ به نظر میاد یه کار دشوار باشد، این طور نیست؟ شما باید آن را با تمام داده های کارمند خود برنامه ریزی کنید. شما باید به همه آموزش دهید که چگونه کار می کند. شما باید عیب یابی اساسی انجام دهید.

   در واقع، این سیستم های حضور و غیاب می‌توانند زمان شما را حفظ کنند. این چیزیست که باید برای رسیدن به سیستم خود انجام دهید. همانطور که می‌بینید، این خیلی ساده‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد. بیایید شروع کنیم.

  برپاسازی یک سیستم حضور و غیاب الکترونیکی

  اولین کاری که باید انجام دهید این است در مورد ارائه کنندگان سیستم های حضور و غیاب تحقیق کنید که نیازمندی‌های شما را برآورده می‌کنند. زمانی که لیستی از ارائه دهندگان مشهور تهیه کردید، باید آنچه را که باید ارائه دهند را ببینید.

  به طور کلی، یک تولیدکننده نرم‌افزار حضور و غیاب نمایشی از سیستم خود را ارائه می‌کند. دیدن و درک مزایا و ویژگی‌های یک سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان به شما کمک می‌کند تصمیمی را بگیرید که به واقع در کسب‌وکار خود نیاز دارید.

  راه‌حل‌های زیادی در بازار وجود دارد، اما شما به یکی نیاز دارید که قابل‌اعتماد باشد و با نیازمندی‌های شما مطابقت داشته باشد.

  زمانی که سیستم حضور و غیاب الکترونیکی خود را انتخاب کردید، سیستم باید اجرا شود. در طول آماده‌سازی، شما یا تکنسین باید اطلاعات کارمند خود را وارد کنید تا ورود و خروج ها آسان شوند

  هرچه ساده‌تر این کار را انجام دهید، همه چیز بهتر خواهد بود. هیچ‌کس نمی‌خواهد وارد سه کلمه عبور مختلف شود و اثر انگشت آن‌ها را برای ورود به سیستم بررسی کند.

  فقط یک کد و یا اثر انگشت وجود داره. وقتی این مرحله را تمام کردید، نیمی از جنگ را شکست دادید.

  شفاف باشید

  سپس باید با کارمندان خود شفافیت داشته باشید. بله، صداقت همیشه بهترین سیاست است، به خصوص در این مورد. به کارکنان خود توضیح دهید که چرا می‌خواهید این سیستم حضور و غیاب را ارتقا دهید. به سوالات آن‌ها پاسخ دهید. کل فرآیند را واضح کنید.

  به این ترتیب، احتمال کمتری وجود دارد که فکر کنند شما به دلیل اینکه به آن‌ها اعتماد ندارید دنبال به روز رسانی هستید و یا برخی دلایل دیگر ناراحتی. همچنین باید روشن کنید که سیستم حضور و غیاب الکترونیکی جدید برای کارمندان شما یک چیز خوب است. تمام راه‌هایی را که یک سیستم برای آن‌ها منفعت خواهد داشت و کسب‌وکار را نشان می‌دهد. این راهی طولانی برای حرکت به سمت جلو است.

  دوره‌های آموزشی متعددی را برگزار کنید

  در حالی که فرآیند راه‌اندازی هنوز در حال حرکت برای سیستم حضور و غیاب الکترونیکی جدید شما است، باید چندین جلسه آموزشی در مورد نحوه استفاده از آن برگزار کنید. مشخص کنید که هر کارمند باید حداقل یک جلسه آموزشی داشته باشد.

  هم چنین به کارمندان خود اجازه دهید که در صورت نیاز به بیش از یک جلسه بروند. برخی افراد ممکن است در مورد این روند جدید مطمئن باشند، به خصوص اگر آن‌ها به روش خود به کار گرفته شوند. هرچه راحت‌تر می‌توانید آن را برای آن‌ها بسازید.

  از آن برای جذب کارمندان جدید استفاده کنید

  مزیت بزرگ داشتن یک سیستم حضور و غیاب الکترونیکی مدرن این واقعیت است که شما می‌توانید از آن برای استخدام برای اهداف استفاده کنید. بسیاری از جوانان می‌خواهند برای شرکتی کار کنند که تغییراتی مانند این را در محل کار پذیرفته باشد. این سیستم ها به نظر مدرن می‌رسند و کسب‌وکار شما نیز به این شکل نشان خواهند داد.

  بله، این فقط یک سیستم حضور و غیاب ساده است، اما مشخص می‌کند که شما برای بیرون آوردن شرکت خود از عصر حجر و پیشرفت برای آینده آماده هستید. چیزهای کوچکی مثل این واقعا مهم هستند.

  برخی از دستورالعمل‌ها را در محل بگذارید

  در حالی که شما در حال آموزش همه در مورد نحوه استفاده از سیستم حضور و غیاب الکترونیکی برای کارمندان هستید، همچنین باید چند قانون را در محل بگذارید. شما نمی‌خواهید که کسی از سیستم حضور و غیاب سوء استفاده کند، این زمان برای قرار دادن این نوع از قوانین در محل است

  در غیر این صورت، مردم راهی برای سو استفاده از سیستم پیدا خواهند کرد.