• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | پیشگیری از ویروس کرونا با دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  پیشگیری از ویروس کرونا با دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  پیشگیری از کرونا با دستگاه حضور و غیاب آرمان اندیش

  رویکرد اصلی مدیران در دنیای امروز، برای حضور و غیاب کارمندان خود، آسان سازی، کاستن هزینه‌ها و همچنین ایجاد دسترسی به اطلاعات کارکنان در تمام نقاط می باشد. از طرفی دستگاهی که توسط کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد نباید به گونه ای باشد که به سلامت آنها ها آسیبی وارد کند.

   

  آیا تا بحال با خود فکر کرده اید که دستگاه های حضور و غیاب چقدر می توانند در بهداشت زندگی انسان ها نقش اساسی داشته باشند؟ یا چقدر می توانند باعث انتقال بیماری از فردی به فردی دیگر شوند؟ ما در اینجا می خواهیم به بررسی میزان انتقال بیماری و ویروس کرونا در دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی و دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره و آنلاین بپردازیم، لطفا با ما همراه باشید.

  دستگاه های حضور و غیاب که به وسیله اثر انگشت افراد، حضور و غیاب آن ها ثبت می شود، باعث انتقال سریع ویروس کرونا می شوند. می خواهیم دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و سامانه آنلاین کارمندان به شما معرفی کنیم که نیازی به ثبت اثر انگشت افراد ندارد.

   

  پس مدیران باید برای ثبت ورود و خروج کارمندان خود از چه سامانه ای استفاده کنند؟ ما در اینجا به شما سامانه ای را معرفی می کنیم که می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از انتقال ویروس کرونا از آن استفاده کنید.

  با توجه به این که سامانه حضور و غیاب آرمان تایم و دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره به صورت آنلاین کار می کند و همچنین حضور و غیاب کارمندان به صورت اینترنتی و با گوشی هوشمند آن ها می تواند ثبت شود، درصد ابتلای آن ها به این ویروس خطرناک بسیار کاهش یافته و در مقابل این بیماری خطرناک و مسری، سلامت آنها با تهدید مواجه نخواهد شد.

   

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و سامانه آنلاین آرمان تایم

  با ثیت چهره ی کارمندان در دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره آنها براحتی می توانند ورود و خروج خود را ثبت نمایند. به دلیل قرار داشتن این سامانه برروی سرورهای ابری، برای نصب نرم افزار و دسترسی به اطلاعات دیگر نگرانی وجود ندارد.

  مدیران  با استفاده از سامانه حضور و غیاب آنلاین آرمان تایم، در هر زمان و هر مکانی به گزارش‌های لحظه‌ای ورود و خروج پرسنل دسترسی داشته باشند.

   

  مزایای سامانه حضور و غیاب آنلاین آرمان تایم

  - امکان دسترسی به اطلاعات ورود و خروج کارمندان برای مدیران و پرسنل در هر لحظه و هر جا وجود دارد.

  - در روش حضور و غیاب آنلاین امکان مدیریت راحت تر کارمندان و گزارش گیری سریع تر در هر زمان از ماه برای مدیران فراهم است.

  - امکان تعیین شیفت های کاری در این نرم افزار برای کارمندان وجود دارد.

  - امکان ثبت مرخصی و ماموریت برای پرسنل فراهم است.

  و....

  چرا از سیستم حضور غیاب آنلاین آرمان تایم استفاده کنیم؟

  بسیاری از کسب و کارها به طور سالیانه ضررهای (مالی و غیرمالی) هنگفتی را بابت غیر منظم بودن رفت و آمد کارکنان خود متقبل می شوند.

  با استفاده از این سیستم  قانون مندی و وقت شناسی را درسازمان نهادینه میکنید و نشان میدهید که نظم دارای اهمیت است و کار کردن طبق یک روال اداری برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

  کارکنان با در اختیار داشتن آخرین وضعیت کارکرد خود در هر لحظه اطمینان بیشتری به عملکرد کسب و کار شما پیدا خواهند کرد.

  سامانه حضور و غیاب آنلاین آرمان تایم فرصتی در اختيار مدیران قرار خواهد داد تا بتوانند ضمن بهينه كردن عمليات ورود و خروج کارکنان به صورت سيستماتيك، كارایی و بهره وری کسب و کار را تا حد قابل توجهی نسبت به وضعيت جاری بهبود بخشند.

   

  و از همه مهم تر تمامی افراد یک سازمان اعم از مدیران و کارمندان اطمینان کامل دارند که همانند دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی، ویروس کرونا به بدن آن ها منتقل نمی شود.