• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | هدایت کارمندان در مسیر پیشرفت

  هدایت کارمندان در مسیر پیشرفت

  توسعه استعداد های شما 

  چگونه این استعداد را در سازمان خود پرورش می‌دهید؟ آیا اجازه می‌دهید کارکنان تان رشد کنند ؟ یا ابزار لازم برای کمک به آن‌ها برای برآورده کردن پتانسیل آن‌ها را دارید؟ بسیاری از شرکت‌ها درک کرده اند برای کمک به مجموعه شان به کارمندان خود کمک کنند.

  در غیر این صورت، استعداد آن‌ها رشد نمی‌کند و به پتانسیل ثابت تبدیل می‌شود. اگر این کار برای مدتی طولانی ادامه یابد، آن کارگران راضی می‌شوند و یا اینکه متوجه می‌شوند که در مجموعه ی دیگری بهتر از آنها استفاده می شود. نمی‌خواهید بهترین کارکنان سازمان خود را از دست بدهید. در اینجا روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای کمک به توسعه آن‌ها استفاده کنید.

  چگونه کارکنان خود را پرورش دهید

  موارده زیادی وجود دارند که شما می‌توانید انجام دهید تا به کارمندان خود کمک کنید تا مهارت‌های جدید را گسترش دهند تا بتوانند بهتر به شرکت شما خدمت کنند. همه چیز وقتی شروع می‌شود که آن‌ها برای اولین بار در مجموعه شما پا می‌گذارند.

  به کارمندان جدید آموزش دهید

  تلاش‌ های توسعه شما باید برای اولین روز از کارمندان خود شروع کنید. آن‌ها باید به درستی آموزش داده شوند تا کار خود را انجام دهند. این شامل آموزش آن‌ها در نرم‌افزار موجود منابع انسانی و نیز سیستم‌های دیگری است که از آن استفاده می‌کنید

   

  باید اهداف روشنی در این فرآیند یادگیری اولیه تعریف شوند چون هیچ چیز بدتر از این نیست که به کارمندان خود اجازه دهید به سادگی "غرق شوند" یا "شنا کنند".

  زمانی که کارمندان جدید شما در حال عادت کردن به شغل در دست هستند و در کار خود استاد شده‌اند، زمان آن است که به آن‌ها چیزهای جدید یاد بدهید.

  تعیین کنید که چه چیزی باید یاد بگیرید

  اولین قدم که باید در فرآیند توسعه انجام دهید این است که مشخص کنید کارکنان شما باید چه چیزی یاد بگیرند. نقاط قوت و ضعف آن‌ها کدامند؟ آیا چیزهایی وجود دارند که آن‌ها به انجام آن علاقه‌مند هستند، اما در حال حاضر فاقد مهارت‌های لازم برای انجام این کار هستند؟

  دو روش مفید برای استفاده در این مرحله از فرآیند وجود دارد. شما می‌توانید مراقب کاری باشید که کارگران شما انجام می‌دهند تا ببینید آن‌ها در چه چیزی برتر هستند و چه چیزی در آن کم است، و یا می‌توانید از آن‌ها بپرسید که آن‌ها چه فکر می‌کنند.

  دومی بهترین گزینه است چون زمان برای شما و کارمندان دیگر زمان کمتری دارد. علاوه بر این، اگر کارمند می‌خواهد درباره موضوع یا مهارت بداند، احتمال بیشتری وجود دارد که آموزش را تکمیل کنند.

  اقدامات گذشته کارمندان خود را بررسی کنید

  سپس، باید به کارهای گذشته کارمندان خود نگاه کنید. ما به طور خلاصه به این موضوع اشاره کردیم، اما باید با جزئیات بیشتری کنار گذاشته شود. کارمندان شما هر روز چه می‌کنند؟ آیا آن‌ها هم همین کار را می‌کنند؟

  یا اینکه آیا وظایف اضافه‌ای برای آن‌ها وجود دارد که آن‌ها را در حال حاضر و بعد انجام دهند؟ اگر موقعیت شما متناسب با مقوله دوم است، سپس به کارمندان خود نگاه کنید تا ببینید آن‌ها چه کار می‌کنند. آیا افراد داوطلب برای انجام وظایف جدید در تمام طول زمان داوطلب می‌شوند؟

  آیا کسانی هستند که مشتاق یادگیری هستند؟ این‌ها کارگران هستند که شما می‌خواهید برای طرح توسعه خود هدف قرار دهید.

  کارمندانی را انتخاب کنید که بیشتر از بقیه سود می‌برند.

  در حالی که شما از همه کارمندان خود می‌خواهید که یاد بگیرند و رشد کنند تا از کسب‌وکار شما بهره‌مند شوند، شما نباید همه آن‌ها را برای این ابتکارات هدف قرار دهید. این کار بسیار وقت گیر است و شما را از انجام کارهای دیگر عقب می اندازد.

  در عوض، شما باید کارمندانی را که از این برنامه‌های توسعه بهره‌مند خواهند شد، انتخاب کنید. پس از آن‌ها بپرسید که آیا آن‌ها علاقه‌مند هستند یا خیر. در این حالت باید همان طور که هستید سرمایه‌گذاری کنید.

  شرکت آرمان اندیش به مدد متخصصین حرفه ای خود با عرضه دستگاه های حضور و غیاب سعی می کند تا مشاوره لازم را در زمینه خرید دستگاه حضور و غیاب به مشتریان خود ارائه دهد.برای این منظور می توانید با مشاوران آرمان اندیش در ارتباط باشید