• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | نرم افزار حضور و غیاب تحت وب در اصفهان

  نرم افزار حضور و غیاب تحت وب در اصفهان

  نرم افزار حضور و غیاب تحت وب در اصفهان

  آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چگونه می توانید حضور و غیاب  پرسنلتان را در هر مکان و زمانی که هستید به راحتی کنترل کنید ؟

  آیا می دانید اگر تردد های پرسنلتان را به درستی ثبت نمایید تا چه مقدار در کاهش هزینه هایتان و برنامه ریزی نسبت به مجموعه خود تاثیر گذاشته اید ؟

  پرسنل چگونه می توانند درخواست مرخصی و ماموریت خود را در اختیار شما قرار دهند و شما بدونه حضور در مجموعه بتوانید آن را تایید یا رد نمایید ؟

  آیا هر پرسنل نسبت به کارکردی که شما برای او محاسبه می کنید اعتماد دارد ؟

  یک مدیر چگونه می تواند بفهمد که پرسنل او به موقع سر کار آمده است ؟

  شرکت آرمان اندیش به گفته ی مشتریان از بهترین تولید کنندگان نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد در ایران می باشد . که توانسته با گردآوری تیم متخصص  و قوی برنامه نویسی و سخت افزاری تمامیه نیازهای مدیریتی مجموعه های بزرگ و کوچک را در زمینه ی اتوماسیون حضور و غیاب برآورده سازد .

  تمام مدیرانی که از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آرمان تایم استفاده میکنند براحتی در هرجای دنیا با گوشی,لپ تاپ و تب لت شخصی خود می توانند تمام درخواست های مرخصی و ماموریت های مجموعه را چک و تایید و رد کنند .

  همچنین کارمندان به راحتی می توانند درخواست مرخصی و ماموریتشان را بدون نیاز به کاغذ بازی به مدیران خود برسانند و در کارتابل خود گزارشات ماهانه و ساعات کاریشان را بصورت دقیق مشاهده نمایند.

  در کل سیستم حضور و غیاب می تواند بین مدیران و کارمندان اعتماد دو طرفه ایجاد کند و مدیران نسبت به کار مجموعه برنامه ریزی های دقیق انجام دهند .

  شرکت آرمان اندیش ارائه دهنده نرم افزار حضور و غیاب تحت وب در اصفهان و ایران