• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | نرم افزار حضور و غیاب آرمان تایم

  نرم افزار حضور و غیاب آرمان تایم

  با ساختار نرم افزار آرمان تایم آشنا شویم :

  یکی از بهترین ویژگی‌هایی که یک نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند داشته باشد؛ ساختار ماژولار است. این ویژگی انعطاف‌پذیری فوق العاده‌ی یک سامانه حضور و غیاب را نشان می‌دهد که با کمک آن می‌توانید نرم افزاری متناسب با قوانین و نیازهای سازمان خود داشته و پیاده سازی نمایید و به شما این امکان را می‌دهد که بخش‌های مختلف و متفاوتی را روی این نرم‌افزار نصب کرده و از آن استفاده کنید.

  این انعطاف پذیری در نرم افزار حضور و غیاب باعث می شود که هر نیازی که برای شما پیش آید تنها با ارتقا نرم افزار قسمت جدید را نصب نمایید.

  نکته‌ی بسیار مهمی‌ اینکه نرم‌افزارهای کمی در بازار موجود هستند که هم مطابق با نیاز شرکت‌ها طراحی شده باشند و هم کارخانه‌ها و هم دانشگاه‌ها و هم بیمارستان‌ها. هر کدام از این ارگان‌ها قوانین و مقررات مختلفی داشته و هر کدام‌شان نیازهای جداگانه‌ای دارند. بنابراین خیلی از نرم‌افزارها قابلیت رفع این نیازها را نخواهند داشت. چون بر اساس یک الگوی ثابت طراحی شده‌اند و ایجاد تغییرات گسترده در آن‌ها امکان پذیر نیست. اما این مشکل با ساختار ماژولار نرم‌ افزار حضور و غیاب آرمان تایم حل شده است.

  حال که با ماهیت نرم افزار حضور و غیاب آرمان تایم آشنا شده ایم می توانیم به برخی از ویژگی های آن اشاره نماییم.

  • مدیریت حق ماموریت :

  زمانی که پرسنل به ماموریت فرستاده می‌شوند تمامیه میزان هزینه‌ی حق ماموریت به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

  • مدیریت شیفت های بیمارستانی :

  یکی از مزیت‌های اختصاصی نرم ‌افزار حضور و غیاب آرمان تایم هماهنگی کامل آن با فضای کاری در  مراکز پزشکی و انواع شیفت‌های بیمارستانی است.

  • مدیریت مانده مرخصی در نرم افزار آرمان تایم :

  مشکلی که احتمالا کسب و کارهای زیادی با آن مواجه هستند مانده مرخصی‌ها است. اینکه  محاسبه مانده مرخصی ها برای افراد مختلف که در زمان های مختلفی استخدام شده‌اند و هم چنین محاسبه‌ی میزان آن برای زمان‌هایی خاص مانند بین تعطیلی‌ها و ده‌ها موقعیت دیگر چگونه باید باشد؟ سوالی است که برای هر مدیر منابع انسانی پیش می‌آید. برای رفع این نیاز، شرکت آرمان اندیش راهکاری را ارائه کرده است که کار را بسیار ساده و آسان می‌کند و آن ماژول کاردکس می باشد.