• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | نحوه عملکرد دستگاه تشیص چهره - شرکت آرمان اندیش

  نحوه عملکرد دستگاه تشیص چهره - شرکت آرمان اندیش

  تشخیص چهره بیومتریک - چگونه کار می کند؟

  تشخیص چهره بیومتریک فرایند و توانایی یک دستگاه بیومتریک برای شناسایی و تشخیص چهره فرد یا برای دسترسی به سیستم ایمن و یا برای یافتن جزئیات شخص با مطابقت چهره با داده های موجود در سیستم دستگاه است. آنچه خواننده بیومتریک صورت انجام می دهد ، نقشه برداری و ردیابی گره های صورت فرد از نظر هندسی است و داده ها را با هویت فردی خاص ذخیره می کند.

  در هنگام شروع این سیستم یک روش اساسی وجود دارد که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که در یک گروه از افراد ، تمام داده های آنها در یک سیستم تغذیه می شود و برای اجرای تست های تشخیص چهره به راحتی می توان به آنها دسترسی داشت. جایی که این داده ها ذخیره می شوند ، بسیار امن است تا از دسترسی به این داده های حساس هر شخص جلوگیری شود. ابتدا توسط دوربین دستگاه یک عکس گرفته می شود. این برای اطمینان از این است که اسکنهای آینده داده هایی را برای مطابقت با آنها پیدا کنند.

  Bio Face Reader به طور دقیق علائم و گره های موجود در چهره شما را از جمله پیش بینی استخوان های جمجمه می خواند تا بتواند اطلاعات دقیقی را ذخیره کند تا از سردرگمی صورت بین یک شخص به شخص دیگر جلوگیری کند. امضای صورت ایجاد شده است و در آینده با داده های دستگاه بیومتریک با آن مطابقت خواهید داشت. این فناوری در برنامه های امنیتی و دستگاه هی حضور و غیاب استفاده می شود.

  در بیشتر موارد ، این سیستم بیومتریک برای اهداف امنیتی استفاده می شود زیرا در مقایسه با سایر سیستم های امنیتی دقیق تر است. استفاده از اثر انگشت یا تشخیص بیومتریک صورت ، همواره شما را به سوژه ای کامل و دقیق و یا مظنون در صورتی که این یک تحقیق جنایی است ، می رساند. هنگامی که نوبت به اطمینان از حفظ حریم خصوصی یا ایمن سازی این ملک می رسد ، دستگاه بیومتریک صورت شما را اسکن می کند تا دسترسی به چیزی یا جایی را به شما اجازه دهد یا آن را انکار کند. دستگاه به صورت اتوماتیک است ، پس از روشن کردن و هدایت آن بر روی فرد ، مراحل احراز هویت را اجرا می کند و نتایج را براساس آن تعیین می کند. با توجه به تحولات فن آوری فعلی ، سیستم بیومتریک در سطح جهان رواج یافته است. توسعه دهندگان به پیشرفت این سیستم با استفاده از فناوری سه بعدی ادامه می دهند تا آن را حتی کارآمدتر و دقیق تر جلوه دهند.

  بسیاری از سازمان ها برای نظارت بر حضور کارمندان برای کار ، از دستگاه حضور بیومتریک استفاده می کنند. برخی از سیستم بیومتریک اثر انگشت استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر از سیستم تشخیص چهره بیومتریک استفاده می کنند. در هر دو مورد ، کارکنان باید ابتدا اطلاعات خود را از طریق اسکن اولیه و کامل انگشتان دست خود را برای چاپ و یا صورت خود به صورت فیزیکی ارسال کنند. به گونه ای طراحی شده است که صبح هنگام ورود کارمندان ، فقط اسکن روتین صورت خود را مقابل دستگاه حضور بیومتریک انجام می دهند. همین کار باید در شب برای همه کارمندان اتفاق بیفتد.

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره , نرم افزار آرمان تایم