• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | قیمت گذاری دستگاه های حضور و غیاب

  قیمت گذاری دستگاه های حضور و غیاب

   بهترین دستگاه حضور و غیاب را زمانی می توان انتخاب کرد که متناسب با مجموعه و کار ما باشد.. در واقع نمی توان گفت که ارزانترین دستگاه حضور و غیاب خوب است یا گرانترین

  سیستم حضور و غیاب

  با کمی جستجو متوجه این موضوع می شوید که دستگاه حضور و غیاب دارای چند نوع می باشد در ابتدا می خواهیم هر کدام از این دستگاه ها رو یه مختصر توضیحی بدهیم و نقاط قوت و ضعف هر یک را برایتان بیان کنیم:

  دستگاه حضور و غیاب کارتی

  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  دستگاه حضور و غیاب کارتی :

  دستگاه حضور و غیاب کارتی  یکی از ساده ترین و ارزانترین نوع سیستم های حضور و غیاب می باشد. نحوه ی عملکرد این دستگاه ها بسیار ساده بوده و به این شکل است که برای هر شخص یک کارت می توان تعریف کرد که پرسنل در زمان ورود و خروج کارت خود را مقابل دستگاه قرار می دهند و تردد آنها ثبت می گردد. نقاط ضعف دستگاه حضور و غیاب کارتی احتمال گم شدن یا فراموش کردن کارت و سوء استفاده از کارت توسط شخص دیگر را فراهم می کند و نقطه قوت آن بدلیل صرفا کارتی بودن این دستگاه از لحاظ اقتصادی جزو مقرون به صرفه ترین دستگاهها می باشد.

  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی :

  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی جزو پرکاربرد ترین سیستم حضور و غیاب در حال حاضر می باشد. این مدل ساعت حضور و غیاب نسبت به مدل کارتی به دلیل سنسور اثر انگشتی که در آن بکار رفته است پیچیدگی بیشتری دارد. به دلیل استفاده از سیستم بیومتریکی که در آن بکار رفته میزان خطا را  تا حد زیادی کاهش می دهد.

  یکی از معیار های موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب نوع سنسوری می باشد که در آن بکار رفته است که هر چه سنسور سریع تر عمل کند قیمت آن را نیز گران تر می کند. اگر بخواهیم نقطه ضعفی برای آن بگوییم، استفاده از دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی را برای محیط هایی که براثر کار اثر انگشت خود را از دست داده اند پیشنهاد نمی کنیم و ممکن است در زمان تردد با مشکل مواجه شوند و اما نقاط قوت آن شناسایی سریع و خطای پایین آن می باشد.

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره :

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره جدیدترین سیستم حضور و غیاب می باشد که با بررسی ویژگی های صورت، چهره ی افراد را ذخیره کرده و در زمان تردد کافیست پرسنل به سنسور دوربین دستگاه حضور و غیاب نگاه کنند تا تردد برای آن ها ثبت گردد. قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نسبت به سایر مدل ها گران تر بوده و تنها دلیل آن، استفاده از سیستم بیومتریک چهره برای کنترل تردد می باشد.میزان خطا در این نوع دستگاه های حضور و غیاب صفر می باشد

  نکته ای که برای همه ی مدل ها لازم است بدانید این است تمامی مدل ها را می توانند به صورت قابلیت های ترکیبی ارائه شوند مثلا مدل تشخیص چهره الزاما فقط تردد از طریق چهره نیست بلکه سازنده می تواند قابلیت ثبت کارت یا حتی اثر انگشت را نیز اضافه کند و همین مسئله در قیمت دستگاه حضور و غیاب بسیار موثر خواهد بود‌.

   

  پس نتیجه می گیریم که همه ی دستگاه های حضور قیمت ثابتی ندارند و با توجه به تعداد ویژگی و کیفیت هر دستگاه قیمت آن متغیر است.

  دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی در اصفهان,دستگاه حضور غیاب چهره در اصفهان,دستگاه حضور و غیاب چهره در اصفهان,قیمت دستگاه حضور غیاب در اصفهان,دستگاه حضور و غیاب دسته دوم,فروش دستگاه حضور و غیاب چهره در اصفهان