• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | مراحل تشخیص دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  مراحل تشخیص دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  سیستم تشخیص چهره :

  سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره پس از یک روش ثابت برای تشخیص افراد در مقابل دوربین و سپس ارسال خودکار حضور فرد را در سرور حضور و غیاب به روز می کند.

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره چگونه کار می کند ؟

  سیستم حضور و غیاب تخیص چهره در یک پروسه 5 مرحله ای ورود و خروج پرسنل را ثبت می کند

  ثبت نام

  قبل از اینکه سیستم حضور و غیاب را در هر دفتری قرار دهند، ویژگی های صورت پرسنل را در آن ثبت و ذخیره می شود. ثبت نام اساسا ذخیره ویژگی های بیومتریک کارمندان در یک پایگاه داده است.در این فرآیند یک بار نیاز به کارکنان دارد در مقابل یک دوربین ایستاده و ویژگی های منحصر به فرد کارکنان را با نام و نام خانوادگی خود ثبت کنند.

  پس از اتمام مراحل ثبت نام، سیستم با سرور حضور و غیاب به منظور به روز رسانی حضور کارمندان لینک می شود.

  افزایش کیفیت عکس

  هنگامی که یک کارمند در مقابل دوربین قرار می گیرد، یک تصویر از او گرفته می شود و به ماژول تقویت تصویر ارسال می گردد. هنگام تشخیص،کیفیت تصویر در داخل سیستم افزایش می یابد. بهبود تصویر انجام می شود به طوری که تمام ویژگی های صورت را می توان به وضوح توسط سیستم شناسایی کرد.

  شناسایی چهره

  از تصویر گرفته شده توسط دوربین که در موقع ثبت نام گرفته می شود، سیستم چهره را تشخیص می دهد. قبل از اینکه صورت را با یک نام در پایگاه داده همسان کنید، مهم است که تمام جنبه های تصویر را بخوانید.

  تشخیص چهره

  ویژگی های صورت در تصویر گرفته شده با داده های ثبت نام ذخیره شده در پایگاه داده صورت مطابقت داده می شود.اگر یکسان باشد سیستم شناسایی آن را تایید و نشان می دهد و نام کارمند برای پرسنل امنیتی قابل مشاهده خواهد بود و در زیر کادر در چهره کارمند مشاهده می شود.

  مدیریت حضور

  سیستم با تطبیق تصویر با داده های چهره، حضور کارمند را به طور خودکار در سرور حضور و غیاب به روز می نماید.

  از ابتدا تا انتها هیچ مشارکت انسانی در سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره وجود ندارد که از هر خطای دستی خلاص می شوید. سیستم خودکار و پاسخ سریع را فراهم می کند. همانطور که کارمند به سمت دوربین حرکت می کند، سیستم کار خود را آغاز می کند و در طول یک ثانیه تمام عملیات فوق ذکر شده برای مدیریت مداوم حضور در محل انجام می گیرد.