• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | سوالاتی که باید قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب بپرسید

  سوالاتی که باید قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب بپرسید

  انتخاب یک سیستم برای مدیریت حضور و غیاب هیچ چیز کوچکی نیست . بنابراین زمان خود را صرف کنید و تکالیف خود را انجام دهید . در زیر چند سوال برای کمک به شما در مرتب سازی گزینه ها وجود دارد.

  امروز چه تعداد کارمند دارید و در پنج سال آینده چه انتظار دارید؟

  انتخاب شما برای سیستم زمان و حضور باید یکی از مواردی باشد که بدون سرمایه گذاری اضافی بتواند به راحتی در شرکت شما رشد کند.

  کارمندان شما کار خود را در کجا انجام می دهند؟

  اگر شما کارمندانی دارید که دور از اداره کار می‌کنند ، یک app موبایل به آن‌ها این امکان را می‌دهد که از هر جایی که کار آن‌ها به آن‌ها می‌رسد ، از آن استفاده کنند . موقعیت جغرافیایی می‌توانند اطمینان حاصل کنند که در جایی هستند که قرار است باشند .

  چه نوع گزارش گیری نیاز دارید ؟

  اگر شما به گرفتن کار قرارداد دولتی علاقه‌مند هستید , یا کارمندانی دارید که زمان آن باید تحت قانون مراقبت‌های بهداشتی قابل پرداخت گزارش شود , باید به دنبال یک سیستم زمان و حضور باشید که قابلیت انطباق و گزارش‌دهی لازم را دارد .

  کدام سیستم زمان و حضور در سیستم حقوق و دستمزد شما به بهترین وجه کار می کند؟

  یک سیستم حضور و غیاب که با سیستم حقوق و دستمزد شما ادغام نشود ، می خواهد به همان میزان کار صرفه جویی کند.

  شرکت آرمان اندیش با ادغام نرم افزار حضور و غیاب با نرم افزار حقوق و دستمزد آرمان تایم توانسته تمام نیاز های محاسبه حقوق را برای شرکت ها انجام دهد همچنین با استفاده از خروجی های نرم افزار می توان اطلاعات به نرم افزارهای حقوق و دستمزد دیگر شرکت ها انتقال داد

  آیا به عملکردهای اضافی نیاز دارید؟

  خدمات پشتیبانی منابع انسانی و نرم افزارهای حضور و غیاب می‌توانند گستره وسیعی از مسئولیت‌های را ساده کنند . این یک ویژگی است که به شما پول می‌دهد.

  خواسته‌های محیط شما چه هستند ؟

  دستگاه حضور و غیاب در گزینه های مختلفی برای پانچ کردن از ، از تشخیص چهره ، تا اثر انگشت ، گرفته تا کلمه عبور است. محیط‌های مختلف بعضی از گزینه‌ها را کم‌تر از بقیه عملی می‌کنند.

  از ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب  در چه سطح پشتیبانی می خواهید؟

  انتخاب شما از سیستم زمان و حضور فقط مربوط به تجهیزات یا فناوری نیست. این در مورد افرادی است که در پشت آن ایستاده اند. سیستمی را انتخاب کنید که همراه با یک تیم پشتیبانی مشتری زنده باشد که به عنوان شریک زندگی شما عمل کند و پشتیبانی محصول را بصورت رایگان ارائه دهد.

  بهترین راه برای تعیین اعتبار ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب  در چیست؟

  فروشنده‌ای را انتخاب کنید که اطمینان می‌دهد که داده‌های شما محافظت می‌شود .