• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | راهکارهای مؤثر برای مقابله با سرسختی کارکنان و تأثیر آن بر تجارت شما

  راهکارهای مؤثر برای مقابله با سرسختی کارکنان و تأثیر آن بر تجارت شما

  تأخیر بر عملکردهای تجاری تأثیر می گذارد ، گردش کار را مختل می کند و بر روحیه ، بهره وری و رضایت مشتری تأثیر می گذارد. وقتی افراد منتظر هستند که شخصی وظیفه خود را انجام دهد ، کارها شروع یا تکمیل نمی شوند. سپس کار جمع می شود و مشتریان ناراحت می شوند.

  وقتی کارمندان تاخیر دارند ، دیگران ممکن است وسوسه شوند تا از آنها مراقبت کنند. غالباً سرقت زمان به صورت "مشت زدن به دوستان" می آید ، که برای کارگر دیگری که دیر یا به حالت تعطیل درآمده است ، پوشش می دهد.

  کارمندان به دلایل مختلف می توانند در مجموعه با تاخیر حضور پیدا کنند : از تاخیر در ترافیک و مشکلات مراقبت از کودک گرفته تا مشکلات جسمی یا روانی و کمبود خواب. به منظور مقابله با تأثیر اقتصادی کم کاری نیروی کار ، مهم است که یک برنامه بازی برای ارتقاء کارمندان دیرهنگام مزمن به یک جهت به موقع تر انجام شود. داشتن یک راه حل زمانی و حضوری قابل اعتماد و دقیق به همان اندازه مهم است که بتوانید آن برنامه بازی را مطابق اندازه گیری و تنظیم کنید.

  در اینجا چند راهکار برای کمک به شما در پرداختن به پیری مزمن آورده شده است:

  • یک سیاست در مورد تاخیر در شرکت تدوین کنید تا تأکید کنید که دقت شرکت شما ارزش دارد.
  • نظارت بر حضور وقتی کارمندان می دانند حضور آنها تحت نظارت است ، به احتمال زیاد به موقع می آیند. ساعت های حضور و غیاب با پیگیری زمان ورود کارمندان و زمان عزیمت آنها ، نادرست بودن را تشویق می کنند. از نرم افزار حضور و غیاب می توان برای ارزیابی الگوهای کم کاری و کمک به نظارت بر راه حلها استفاده کرد.
  • جلسه ای را با هر یک از کارمندان با تأخیر ترتیب دهید تا در مورد دلایل دیر آمدن وی صحبت کنید.
  • طرحی را با استراتژی ها و اهداف خاص تهیه کنید - و مرتباً آن را اندازه بگیرید. یک سیستم حضور و غیاب به شما کمک می کند تا به طور منظم بر اثربخشی برنامه خود نظارت داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز تغییراتی ایجاد کنید.
  • پاداش دقیق بودن. به عنوان مثال ، کارمندانی که به طور مرتب به موقع می آیند (به عنوان مثال حضور همزمان در پنج روز متوالی) می توانند طرح های تشویقی را برای آنها در نظر بگیرید.
  • یک مثال بزنید و خودتان به موقع باشید!

  یکی از موثرترین ابزاری که شرکت شما می تواند برای ردیابی تاخیر ها روی آن سرمایه گذاری کند ، یک ساعت بیومتریک با ترکیبی از یک راه حل نرم افزاری حضور و غیاب است. با داشتن کارمندان برای استفاده از اثر انگشت منحصر به فرد ، هندسه دست یا ویژگی های صورت برای ساعت یا خارج کردن آن ، شما یک روش تقریباً بی پروا برای ردیابی دقیق حضور کارمندان خود دارید.

  نوبت شما :

  شرکت شما چند کارمند ساعتی کار می کند؟ هزینه دیرکردن برای تجارت شما چقدر است؟ با کارمندانی که همیشه دیر می کنند چگونه برخورد می کنید؟ چه چیزی مانع از حرکت به یک سیستم حضور و غیاب کارآمدتر شده است؟

  آیا می خواهید درباره نرم افزار حضور و غیاب آرمان تایم و دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک بیاموزید؟

  دستگاه های حضور و غیاب کارخانه در اصفهان,دستگاه کنترل تردد در اصفهان,فروش دستگاه حضور غیاب پرسنل در اصفهان