• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دلیل نصب سیستم حضور و غیاب بیومتریک چیست ؟

  دلیل نصب سیستم حضور و غیاب بیومتریک چیست ؟

  برنامه‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی به طور کارآمد با الگوریتم های پیچیده برای مدیریت حضور کارکنان روز به روز و پی‌گیری حضور افرادی که وارد این فرضیه می‌شوند یا ترک آن می‌شوند، کدگذاری شده‌اند. این نرم‌افزار می‌تواند عملکرد کسب‌وکار را تسریع بخشد و از موانعی که در مسیر مدیریت کارکنان قرار دارند اجتناب کند.

  سعی داریم در این مقاله از مزایای استفاده از سیستم حضور و غیاب بیومتریک اشاره شده :

  • ویژگی‌های منحصر به فرد یک کارمند را تشخیص می‌دهد

  برنامه حضور و غیاب برای کارکنان به راحتی می‌تواند ویژگی‌های منحصر به فرد کارمندان را تشخیص داده و تایید کند.مهم نیست که چه ویژگی هایی رو انتخاب می کنید.باید تایید شوند و منحصر به فرد باشند. سیستم نرم‌افزاری می‌تواند حضور کارکنان را به طور سیستماتیک پی‌گیری کند. با استفاده از بیومتریک، رکورد کارمندان همچنان امن نگه‌داشته می‌شود اگر صاحب کسب‌وکار هستید که می‌خواهید از مشکلات مانند دسترسی بدون مجوز و یا مبادله شناسه جلوگیری کند، می‌توانید از سیستم های حضور و غیاب استفاده کنید.

  • روش دقیق شناسایی کارکنان

  نرم افزار حضور و غیاب بیومتریک سطح اطمینان مورد نیاز را برای شناسایی کارکنان ارائه می دهد. همه شما باید دستگاه را به شیوه ای مناسب تنظیم کنید و سپس از ویژگی های بیولوژیکی مانند اسکن اثر انگشت برای به روز رسانی سیستم و یا پیگیری حضور در آن استفاده کنید. این در واقع دقیق ترین و دقیق ترین روش شناسایی کارکنان است.

  • سیستم شناسایی بیومتریک صرفه‌جویی در زمان است

  این یک مزیت مهم استفاده از برنامه کاربردی بیومتریک است که به سرعت و بلافاصله یک کارمند یا شخص را شناسایی می کند. شناسایی بیومتریک واقعا سریع است که در آن فرد فرد یا بلافاصله شناسایی می شود یا توسط سیستم رد می شود. برای هر صاحب کسب و کار، این سیستم می تواند سود اداری را افزایش دهد، بهره وری را افزایش دهد و هزینه های عملیاتی را از طریق اجتناب از مشکلات ناخواسته و از بین بردن تقلب ها کاهش دهد.

  • صحت و تایید حقوق و دستمزد پرداخت شده

  تکنولوژی سیستم حضور و غیاب بسیار بالا است که دقت پرداخت حقوق را در دوره داده شده تضمین می کند. قبلا حضور کارمندان و حقوق و دستمزد از طریق پرونده ها به روز شد و سیستم دقیق نبود. همچنین زمان زیادی برای به روزرسانی برگه حضور و حقوق و دستمزد کارمندان مصرف کرد. آنها مجبور بودند به روز شوند و سپس وارد سیستم یا رایانه برای چاپ چک شوند. این یکی از این نرم افزارها و برنامه هایی است که به هیچ وجه خطا برای به روزرسانی حقوق و دستمزد کارکنان ندارد.  

  • امنیت کامل اطلاعات حضور و غیاب

  داده های وارد شده به سیستم از طریق برنامه حضور و غیاب کاملا امن است و همه نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. کسانی که به دستگاه دسترسی دارند و دارای شناسه ورود می باشند، فقط می توانند داده ها را چک کنند. و یک قفل مدیریت وجود دارد، تنها شخص مجاز میتواند آن را باز کند یا به آن دسترسی پیدا کند. بنابراین می توانیم بگوییم که داده ها کاملا بی خطر هستند.

  • ضبط رکورد کارمندان در زمان واقعی

  این نرم افزار اطلاعات دقیق کارکنان را در زمان واقعی به دستگاه جمع آوری می کند. برنامه کاربردی بیومتریک هوشمند ویژگی های فن آوری اطلاعات را نشان می دهد، داده ها به سرور مرکزی فرستاده می شود و وضعیت کارمندان را لحظه نشان می دهد

  • افزایش بازدهی سرمایه و یا بازگشت به سرمایه‌گذاری

  نرم افزار حضور و غیاب بیومتریک به کسب و کار کمک می کند تا بازده مثبت سرمایه گذاری را بدست آورید.نقاط ضعف سیستم های حضور و غیاب قدیمی را از بین برده .همچنین برای کاربران مناسب است و لازم نیست که کارت حمل کنند و یا رمز به خاطر بسپارند

  • بهبود رضایت شغلی را افزایش می دهد

  زمان هایی وجود دارد که کارکنان نیاز به اضافه کاری دارند. لازم است که به برخی موقعیت های غیرمعمول رسیدگی شود. اگر سابقه ساعات اضافه کاری وجود داشته باشند، کارکنان می توانند احساس انگیزه کنند. سیستم حضور و غیاب، برنامه حضور و غیاب یک رکورد از ساعت های اضافی اختصاص داده شده توسط کارمند برای یک پروژه را نگه می دارد. احساس رضایت یک کارگر تنها زمانی که سازمان کار اضافی را به رسمیت می شناسد.

  • ایجاد مسیرهای حسابرسی برای بهبود در پاسخگویی

  سیستم حضور و غیاب بیومتریک به ایجاد مسیرهای حسابرسی برای مدیریت نیروی کار، زمان و حضور و غیاب کمک می کند. به نوبه خود، پاسخگویی کارکنان را بهبود می بخشد و مسئولیت پذیری را بهبود می بخشد. به راحتی می توانید حضور کارمندان را شناسایی کرده و آنها را متهم به دیر رسیدن و غیبت های مکرر کنید. این، به نوبه خود، مسئولیت پذیری کارکنان را افزایش می دهد، بهره وری را افزایش می دهد و کارکنان را بیشتر مسئول می سازد.

  نتیجه :

  اگر کارکنان نیاز به حضور فیزیکی خود را در نظر داشته باشند، شما نامزد استفاده ازبرنامه کاربردی حضور و غیاب بیومتریک هستید.