• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب کارتی

  دستگاه حضور و غیاب کارتی

  دستگاه حضور و غیاب از کارتهای مختلفی می تواند پشتیبانی نماید که یکی از آن ها RFID می باشد. البته این کارتها دارای ویژگی هایی هستند و آن اینکه دیگر نیازی نیست که دستگاه کارت خوان طبق قوانین خاصی در کنار کارت قرار گرفته شود بلکه قادر است کارت را از فاصله بین ۵ تا 15 سانتی شناسایی نماید. تکنولوژی RFID چند دهه پیش به وجود آمده اما اخیرا در کنترل انبار و ردیابی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی باید به نوع کارت دقت نمود که از چه نوع کارتی پشتیبانی نماید. زیرا بعضی از دستگاه ها قابلیت پشتیبانی تمامی کارت ها را ندارند.

  کارت مایفر :

  کارت مایفر یا Mifare، نوعی کارت پی وی سی PVC دارای حافظه یا هوشمند است که به صورت بدون تماس یا کانتکتلس و از طریق فرکانس رادیویی RF با دستگاه کارتخوان یا Reader ارتباط برقرار می‌کند. استفاده از این نوع کارت Contactless ساده و بسیار سریع است؛ از همین جهت کاربرد وسیعی در صنایع گوناگون دارند. برای کاربرانی که نیاز به خدمات مختلف الکترونیکی با یک کارت هوشمند دارند، کارت های مایفر می تواند بهترین پیشنهاد باشد.

  کاربرد کارت های مایفر :

  بلیط یا کارت مترو و سایر وسایل حمل و نقل عمومی

  کارت حضور و غیاب

  کارت ساعت زنی

  کارت پارکینگ

  کارت کنترل دسترسی یا Access Control

  کارت باشگاه مشتریان

  کارت عضویت

  تفاوت کارت MIFARE و کارت RFID در این است که یک کارت MIFARE حافظه بیشتری نسبت به کارت RFID دارد و بطور گسترده ای از این کارت ها در هتل ها برای کارت های اعتباری و کارت‌هایی با اهداف شناسایی استفاده می شوند. IC های Mifare در بیش از یک میلیارد فرستنده RFID استفاده می شود. این تراشه ها با استاندارد بین‌المللی ISO / IEC 14443 Type A مطابقت دارد، که به طور گسترده در کارت های هوشمند بدون تماس استفاده می شود. به عبارت دیگر، Mifare نام تجاری RFID است.

   

  شرکت آرمان اندیش تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد آرمان تایم

  دستگاه ساعت زنی,ساعت حضور و غیاب,دستگاه حضور و غیاب دست دوم,خرید دستگاه حضور و غیاب