• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب در یزد

  دستگاه حضور و غیاب در یزد

  دستگاه حضور و غیاب در یزد

  دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشت,تشخیص چهره,کارت و رمزی در یزد

  یزد، شهر بادگیرها، از دیرباز مورد توجه بازرگانان و مسافران ایرانی و خارجی بوده و هست. معماری آن نشان از هم‌زیستی مردم با طبیعت کویری دارد و مهارت‌شان در به دست آوردن و مدیریت آب که در بناهای کم‌نظیر و محله‌های قدیمی یزد به چشم می‌خورد. شهر یزد در سال 2017 به عنوان یکی از نخستین شهرهای خشتی دنیا به ثبت یونسکو رسید. یزد اصالت تاریخی‌ خود را در معماری حفظ کرده؛ بخش تاریخی شهر یزد شامل سیستم قنات، خانه‌های سنتی، بازارها، حمام‌ها، مساجد، معبد زرتشتیان و باغ دولت آباد است.

  از نظر اقتصاد و رتبه بندی کشوری، یزد به عنوان پنجمین شهر صنعتی ایران شناخته می شود و صنایع بزرگی در آن فعالیت می کنند که برخی از آن ها عبارتند از: نساجی پارچه‌های طرح دار و ساده، نساجی فرش، فولاد و معادن آهن، کارخانجات کاشی، معادن زغال سنگ و معادن سنگ، کارخانه‌های کابل و فیبر نوری و صنایع غذایی.

  از جمله کارخانه های مهم این شهر می توان به کارخانه یزد باف اشاره کرد که در زمینه ریسندگی، بافندگی، چاپ و تکمیل انواع پارچه‌های پنبه ای فعالیت می کند و سابقه ای طولانی در این زمینه دارد.

   

  دستگاه حضور و غیاب در یزد

  دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره , اثرانگشت , کارت و رمزی در یزد

  شرکت آرمان اندیش ارائه دهنده انواع دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد جامع آرمان تایم در یزد می باشد

  جهت مشاوره و خرید دستگاه حضور و غیاب با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:

  09132121335