• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب برای کسب‌وکارهای کوچک

  دستگاه حضور و غیاب برای کسب‌وکارهای کوچک

  اشتباهی که بعضی از صاحبان مشاغل در کسب‌وکارهای کوچک مرتکب می‌شوند این است که برای ردیابی حضور و غیاب کارمندان خود از روش‌های بسیار ساده استفاده می‌کنند. این کارفرمایان نمی‌دانند که در کسب‌وکارهای کوچک و با تعداد کارکنان کم نیز امکان اشتباه در کنترل تردد، حقوق و دستمزد کارمندان و… نیز وجود داردو باید از دستگاه های حضور و غیاب نیز استفاده گردد.

  از ویژگی‌های مهم یک دستگاه حضور و غیاب می توان به موارد ذیل اشاره کرد: سادگی در استفاده کردن کاربران، قابل ادغام و سازگاری با نرم افزار حقوق و دستمزد باشد و مقیاس‌پذیر باشد. بنابراین قبل از انتخاب بهترین دستگاه کنترل تردد، باید با ویژگی‌های قابل انتظار از آن‌ها آشنا بود.

  امروزه بسیاری از روش‌های کلاسیک انجام وظایف اداری، قابل انجام با سیستم‌های الکترونیک هستند. می‌توان با یک دستگاه حضور و غیاب مناسب بسیاری از وظایف نیروی انسانی را ساده‌سازی کرد. در نتیجه علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها، نیروی انسانی هم بر کارهای مهم‌تر متمرکز خواهند شد.

  همچنین این دستگاه می‌تواند کارهایی از قبیل ثبت مرخصی‌ها، تعویض زمان مرخصی‌ها، رد و یا قبول درخواست مرخصی، ارزیابی عملکرد کارکنان و… را نیز به عهده بگیرد.

   

  مزایای یک دستگاه حضور و غیاب چیست؟

  - ساده‌سازی وظایف اداری رایج

  - داشتن ترمینال‌های چندگانه

  - مقیاس‌پذیر بودن برای کسب‌وکارهای کوچک در حال رشد

  - ماژول‌های متنوع نرم افزاری در دسترس

  - ساده‌سازی وظایف اداری

  با استفاده از یک دستگاه حضور و غیاب مناسب بسیاری از وظایف نیروی انسانی را ساده‌سازی کرد و کاهش داد. در نتیجه علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها، نیروی انسانی هم بر کارهای مهم‌تر تمرکز خواهند داشت.

  همچنین این دستگاه می‌تواند کارهایی از قبیل ثبت مرخصی‌ها، تعویض زمان مرخصی‌ها، رد و یا قبول درخواست مرخصی، ارزیابی عملکرد کارکنان و… را نیز به عهده بگیرد.

  مقیاس‌پذیر بودن برای کسب‌وکارهای کوچک در حال رشد

  دستگاهی که انتخاب می‌شود باید مقیاس‌پذیر باشد. زیرا نمی‌توان با پیشرفت و گسترش کسب و کار، نوع دستگاه را نیز تغییر داد و مجبور به پیاده‌سازی یک سیستم جدید باشیم. یک سیستم مقیاس‌پذیر، سیستمی است که برای هر تعداد کارمند، کارایی مناسب و یکسان داشته باشد.

  ماژول‌های نرم افزاری متنوع در دسترس

  دستگاه حضور و غیاب ابزاری کارآمد برای کنترل دقیق ساعات کار و ثبت کارت ساعت کارکنان می باشد. اما ماژول‌های متنوع دیگر هم می‌تواند در این دستگاه باشد و در گسترش کسب‌وکار تأثیرگذار باشند؛

  - مدیریت حضور و غیاب

  - مدیریت پرسنل بر حسب وظیفه مربوطه