• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه حضور غیاب

  دستگاه حضور غیاب

  امروزه بیشتر مدیران در سازمان‌های بزرگ و کوچک، به استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب روی آورده‌اند. علت این پدیده آن است که بتوانند عملکرد کارکنان خود را زیر نظر داشته باشند و از ظرفیت‌های مالی و انسانی سازمان حداکثر استفاده را برای رسیدن به اهداف سازمان ببرند.

   

  دستگاه حضور و غیاب ، قیمت انواع دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره ، اثر انگشتی و کارتی

  دستگاه حضور و غیاب آرمان اندیش با یکسال گارانتی، راهنمای جامع انتخاب دستگاه حضور و غیاب متناسب با کسب و کار شما، قیمت انواع دستگاه کنترل تردد

   

  ضروری است قبل از انتخاب و خرید دستگاه حضور و غیاب ، اطلاعاتی در این خصوص کسب کنید تا بتوانید باتوجه به نیاز و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. برای کسب این اطلاعات همراه ما باشید!

   

  معرفی دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه حضور و غیاب دستگاهی است که مطابق با آخرین فناوری‌های دیجیتال و تکنولوژی بیومتریک طراحی و تولید شده است و استفاده از این دستگاه در تمامی سازمان‌های کوچک و بزرگ باعث مدیریت کارآمد بر کارکنان و افزایش بهره‌وری آن‌ها می‌شود. اطلاعات کارمندان را از جمله ساعات کاری، ساعات شروع و پایان، مرخصی ها ، ساعات نهاری و وظایف و بهره وری در بخش های مربوطه را جمع آوری می کند

  عرضه و فروش این دستگاه ، در انواع مختلف توسط شرکت آرمان اندیش در سه مدل تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی انجام می گردد.

  با توجه به انتخاب های مختلفی که برای خریداران وجود دارد، در این جا قصد داریم معرفی کوتاهی ارایه دهیم تا اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص کسب نمایید.

   

  مزیت استفاده از دستگاه حضور و غیاب

  تردد پرسنل به صورت دقیق چک می شود.

  دستگاه حضور و غیاب  به مجموعه  نظم میدهد.

  خرید دستگاه حضور و غیاب برابر است با خرید زمان به قیمت ارزان

  ورود و خروج پرسنل جهت تصمیم گیری های بعدی

  بررسی کامل اضافه کار اول وقت و آخر وقت جهت تصمیم گیری های بعدی

  سهولت در محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل در انتهای هر ماه

  احتمال خطا در محاسبه کارکرد و ورود و خروج پرسنل به صفر میرسد.

  نگهداری آرشیو کاملی از ورود و خروج پرسنل

  دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره

  دستگاه های حضور و غیاب شامل چهار مدل روش شناسایی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کد می باشند. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره آرمان اندیش براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده و شناسایی را براساس آناتومی صورت و فاصله دو چشم انجام می دهد. در واقع می توان گفت  نقطه ضعف بسیاری از دستگاه های تشخیص چهره که افراد را زمانی که آرایش غلیظ داشتند و یا اصلاح نکرده بودند و یا اینکه در زمستان از کلاه و یا شال گردن استفاده می کردند را پوشش داده است و براحتی تررددشان ثبت می گردد.

  کافیست کاربر یک بار در محل تعیین شدن روبروی دوربین و حس گر آن دستگاه قرار بگیرد تا دستگاه مختصات چهره ، به طور مثال ابعاد صورت ، ویژگی های عنبیه چشم فرد را ثبت کند.

  دستگاه های تشخیص چهره آرمان اندیش برای کارگاه های صنعتی، کارخانجات، بیمارستان ها و بسیاری از اصناف مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید لیست مشتریان ما را از واحد فروش دریافت کرده و قبل از خرید، با کارشناسان ما مشورت نمایید.

   

  دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

  با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی سنسورهای اثرانگشتی یکی از بهترین و امن ترین دستگاه های حضور غیاب به شمار می آیند که در چندین مدل عرضه می شوند

  دستگاه حضور غیاب کارتی آرمان اندیش دارای دو مدل شناسایی کارت و کد است. دستگاه حضور غیاب کارتی تا 5 سال پیش طرفداران بسیاری داشت و فروش این نوع دستگاه حضور غیاب مرسوم بود، اما بعد از رفع مشکلات دستگاه حضور غیاب اثر انگشت مشتریان ترجیج دادند مبلغ بیشتری پرداخت کنند اما خیالشان راحت باشد که در انتهای ماه گزارش ورود و خروج صحیح از دستگاه دریافت می کنند.

   

  دستگاه حضور غیاب کارتی بدون تماس

  دستگاه های حضور غیاب کارتی در چند مدل وجود دارند: بارکدی حضور غیاب ، کارت  حضور غیاب بدون تماس ، کارت حضور غیاب مغناطیسی ، حضور غیاب با تگ عرضه می شوند.

  این دستگاه ها از قدیمی ترین انواع دستگاه های حضور و غیاب به شمار می آیند که با توجه به وجود دستگاه حضور غیاب اثر انگشت مشتریان ترجیج دادند مبلغ بیشتری پرداخت کنند و از دستگاه های اثرانگشت استفاده نمایند.