• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | داشبورد مدیریت آرمان تایم

  داشبورد مدیریتی آرمان تایم

  داشبورد مدیریتی معمولا از مجموعه ای از عناصر گرافیکی تشکیل شده است که قادر به پیوستن به منابع متنوع می باشد، یعنی اطلاعات را از بانک های اطلاعاتی موجود در سازمان استخراج کرده و به صورت یکپارچه در یک صفحه به صورت نموداری نمایش می دهد.داشبورد می تواند برای تمامی بخش های سازمان در نظر گرفته شود، مثل: منابع انسانی، فروش، مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری و غیره.

  داشبورد روشی است برای ارائه تصویری از اطلاعات که یک دید کلی به مخاطب داده و می توان بر مبنای آن تصمیم گیری لازم را برای سازمان انجام داد . به طور کلی می توان گفت داشبورد یک روش ارائه اطلاعات است.

  شرکت آرمان اندیش در راستای نیاز سازمان ها و صاحبان مشاغل در جهت نظارت کامل بر عملکرد سازمان و پیاده سازی استراتژی های به موقع راهکار مدیریتی به نام داشبورد را ارائه کرده است.

  این محصول نرم افزاری، اطلاعاتی را از آنچه در سازمان‌ها اتفاق می‌افتد برای مدیران به نمایش می‌گذارد. نرم افزار داشبورد امکانی ویژه برای سازمان‌هایی است که از نرم افزار حضور و غیاب آرمان تایم استفاده می‌کنند را در اختیارشان قرار می دهد.

  به طور مثال نمودار مربوط به حاضرین و غایبین یک نمودار پای چارت است که در یک نگاه بتواند وضعیت حضور و غیاب کل سازمان را به مدیر انتقال دهد.

  و یا نمودار افرادی که در مرخصی یا ماموریت بهسر میبرن براحتی برای مدیران در دسترس می باشد.

  اطلاع از آخرین ورود و خروج ها و مرخصی  و ماموریت های کارمندان از دیگر قابلیت های این داشبورد می باشد.

  با استفاده از این داشبورد می توان فعال ترین و تنبل ترین کارمندان را به راحتی شناسایی نمود.

  شرکت آرمان اندیش تولید کننده نرم افزارهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد تحت وب , تحت شبکه و تحت ویندوز