• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه ها و گارگاه ها

  خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه ها و گارگاه ها

  معیارهای مهم جهت خرید دستگاه حضور و غیاب کارخانه ها و گارگاه ها

  یکی از دشوارترین کارها برای کارفرما خرید دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب مناسب می باشد.و با توجه به اینکه دستگاه های موجود در بازار از تنوع بسیاری برخوردار هستند انتخاب دستگاه حضور و غیاب کاری سخت به نظر می رسد.

  ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را به سوی یک خرید مناسب راهنمایی نماییم.

  • محیط کار

  اصولا در کارخانجات کارگران مشغول کارهای سخت می باشند و این امر موجب می شود تا اثرانگشت ها به مرور زمان از بین برود بنابراین حدالامکان باید از دستگاه هایی که علاوه بر سنسور اثرانگشت قابلیت کارت های غیرتماسی را هم دارند استفاده نمود و اگر بحث امنیت و جلوگیری از تقلب شود دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره به کارفرمایان پیشنهاد می گردد.

  • محل نصب دستگاه

  فاکتوری که عموما در خرید دستگاه به آن توجه نمی شود، محل نصب دستگاه می باشد.

  فرض کنید شما می خواهید دستگاه را در فضای آزاد جلوی درب ورودی نصب کنید.اگر دستگاهی که انتخاب می کنید دارای سیستم تشخیص چهره در نور شدید آفتاب یا دارای تکنولوژی مادون قرمز نباشد، قطعا به مشکل بر خواهید خورد.پس در این موارد دقت کافی را در انتخاب دستگاه داشته باشید.نکته دیگری که عموما در کارخانه ها به وجود می آید نصب دستگاه در محل تردد می باشد.این مورد باعث می شود ناخواسته دستگاه برخی از رفت و آمد ها را ثبت کند که بعدا باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد.پس در محل نصب دستگاه نکات بالا را مد نظر قرار دهید.

   

  • تعداد نیرو

  هر دستگاهی ظرفیت خاصی برای ثبت کردن تعداد چهره، اثر انگشت، کارت و ظرفیت خاصی برای تردد نیروها دارد.

  شما به عنوان کارفرما باید به این نکته توجه داشته باشید که تعداد کل نیروهای شما با دستگاهی که خریداری می کنید متناسب باشد.

  اصولا چون کارخانه ها دارای نیروهای زیادی می باشند، باید دستگاهی خریداری شود که علاوه بر ظرفیت کاربر بالا، دارای توان ظرفیت تردد نیز باشد.

   

  • سرعت دستگاه و قابلیت های جانبی

  در کارخانه ها اصولا تعداد پرسنل زیاد می باشد و این امر ما را مجبور به خرید دستگاه حضور و غیابی می کند که یرعت پردازش بالا و CPU قوی باشد.

  قابلیت جانبی مهمی که باید به آن توجه کنید وجود باطری در دستگاه می باشد که در مواقع قطع برق به شدت مورد نیاز می باشد.

  سعی کنید دستگاه هایی انتخاب کنید که دارای سیستم کنترل تردد (access control) نیز باشد که در آینده و در صورت نیاز احتیاجی به خرید دستگاه مجدد نداشته باشید.