• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب دست دوم

  خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم

  دستگاه حضور و غیاب در انواع مختلف اثر انگشت، کارتی و تشخیص چهره می باشد. خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم می تواند مزایایی به همراه داشته باشد و آن اینکه از نظر اقتصادی به سود شخص خریدار می باشد زیرا هزینه کمتری در مقایسه با دستگاه نو می پردازد. اما در مقابل این مزایا معایبی هم وجود دارد که در این مقاله تصمیم داریم در مورد آن توضیحاتی را ارائه دهیم.

  اولین سوالی که در خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم پیش می آید بحث گارانتی و ضمانت دستگاه است.که در بیشتر موارد فروشنده های دستگاه حضور و غیاب نسبت به گارانتی دستگاه شانه خالی می کنند.

  بحث دیگری که برای مشتری پیش می آید پشتیبانی نرم افزار است.که پس از خرید دستگاه حضور و غیاب آیا پشتیبانی نرم افزار و مشکلاتی که در طی گزارش گیری و ثبت آیتم ها بر میخورد آیا مجموعه ای پاسخگو می باشد.

  و نکته ی مهم تری که ما باید در نظر داشته باشیم این است که دستگاه حضور و غیاب به دلیل اینکه یک سیستم الترونیکی می باشد و زمان خرابی قطعات آن قابل پیش بینی نیست .خرید دستگاه حضور و غیاب بدونه پشتیبانی و گارانتی خوب تصمیمه اشتباهی است

   

  شرکت آرمان اندیش ارائه دهنده انواع دستگاه های حضور و غیاب

  و نرم افزار جامع حضور و غیاب آرمان تایم در استان اصفهان و سراسر ایران می باشد

  دستگاه حضور و غیاب کارگاه در اصفهان,فروش ویژه دستگاه حضور غیاب در اصفهان,دستگاه حضور و غیاب کارخانه در اصفهان,دستگاه کارت ساعت زنی دست دوم,فروش دستگاه اثر انگشت در اصفهان,انواع دستگاه حضور و غیاب در اصفهان,دستگاه حضور و غیاب دست دوم