• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | استفاده از سیستم حضور و غیاب در سازمان

  استفاده از سیستم حضور و غیاب در سازمان

  استفاده از سیستم حضور و غیاب جهت تاخیر کارمندان

  برخی کارمندان ممکن است ترافیک را بهانه کنند، در حالی که برخی دیگر چنین بهانه‌ای ندارند. در حالی که شما می‌توانید از سیستم حضور و غیاب برای کارمندان استفاده کنید، می‌توانید درست به قلب موضوع برسید. هدف هر کارفرما این است که آن کارمندان را به زمان برساند. این روشی است که شما می‌توانید این کار را بدون متوسل شدن به روش‌های افراطی انجام دهید.

  بفهمید کارمند شما چه زمانی می رسد

  کارمندان بی نظم به کسب‌وکار شما خسارت وارد می‌کنند. آن‌ها همکاران خود را اذیت می‌کنند و تمرکز خود را از دست می‌دهند. آن‌ها برای انجام کار مردم آنها را به دردسر می اندازند

  با این حال باید بدانید چه زمانی باید به کارمندان خود دسترسی داشته باشید. دو موقعیت وجود دارد که باید از آن‌ها آگاه باشید:

  • کارمند بعضی اوقات دیر آمدگی دارد

  کارمندی که گاها دیر می آید مثلا یک روز در ماه فردی نیست که شما باید نگران آن باشید . آن کارمند می‌داند که باید یک زمان داشته باشند و حتی ممکن است از دیر آمدن از آن‌ها عذرخواهی کنند. اگر یک الگو در حال توسعه را مشاهده کنید، مانند دیر آمدن در یک روز در هر ماه، سپس با آن‌ها صحبت کنید. در غیر این صورت، آن‌ها را به حال خود رها کنید.

  • کارمند به صورت دائم دیرآمدگی دارد

  این همان کارمندی است که باید نگران آن باشید. کسی که پیوسته به همه چیز دیر می‌رسد، یک مشکل است. این که مشکل ترافیک است یا نه، این حقیقت که آن‌ها شب‌ها را با همکاران خود یا چیز دیگری صرف می‌کنند، باید به ته آن بروید. این نوع کارمندان هستند که همکاران خود را عقب نگه می‌دارند و روحیه خود را کاهش می‌دهند.

  برقراری ارتباط در روش صحیح

  قبل از اینکه کارمند به طور مداوم دیر به کار خود ادامه دهید، باید وسیله‌ای برای رسیدن به آن‌ها پیدا کنید. ارتباط واقعا می‌تواند به این وضعیت کمک کند.

   ارتباط باز:

  کارمند شما ممکن است دلیل خوبی برای اینکه چرا او هر روز دیر است داشته باشد. برای مثال، آن‌ها ممکن است بچه‌های کوچک داشته باشند و باید منتظر رسیدن (همیشه دیر)پرستار کودک باشند. ممکن است آنها وسیله نقلیه نداشته باشند و باید بر حمل و نقل عمومی تکیه کنند. با آن‌ها صحبت کنید، باید توضیح دهند که چرا همیشه دیر می آیند.

  استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب

  در نهایت، شما می‌توانید از دستگاه‌های حضور و غیاب برای پی‌گیری ساعاتی که کارمند شما کار می‌کند، استفاده کنید. اگر معلوم شود که بهانه خوبی برای دیر آمدن دارند، همیشه می‌توانید ساعات خود را طوری تنظیم کنید که آن‌ها دیر وقت و بعد از بقیه کار کنند. حتی ممکن است بتوانید به آن‌ها اجازه دهید در روزهای خاصی کارکنند. این همان جایی است که آن دسته از روش‌های کارمند یابی به آن وارد می‌شوند.