• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | احراز هویت توسط دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

  احراز هویت توسط دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

  احراز هویت بدون گذر واژه توسط دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

  فناوری بیومتریک یک نام اثبات شده برای ایجاد یک تغییر انقلابی در سیستم حضور دستی است. در اداره حضور کارمندان با روشی بسیار مدیریتی بسیار مفید است. از آنجا که این یک چیز مشهور است ، حضور و غیاب همیشه یک مشاجره بین اداره منابع انسانی و کارمندان بوده است. بنابراین راه حل کامل این مشکل دستگاه های حضور بیومتریک است.

  ویژگی های مهم دستگاه حضور بیومتریک

  زمان ثبت نام

  برای ثبت اثر انگشت در دستگاه حضور بیومتریک محدودیت زمانی وجود دارد و این پیشرفته ترین ویژگی آن است. این سیستم حضور و غیاب مبتنی بر اثر انگشت سالم را فراهم می کند. عمدتا کمتر از 3 ثانیه برای ثبت اثر انگشت در دستگاه ترجیح داده می شود.

  ذخیره سازی

  ذخیره سازی یکی از مهمترین ویژگی ها است زیرا 8 تا 9 ساعت زمان کار استاندارد در بیشتر دفاتر است. دستگاههای حضور بیومتریک از دو نوع هستند ، یکی از طریق پورت TCP / IP به کامپیوتر وصل شده و دیگری بی سیم است. بنابراین ماشین های حضور بیومتریک به گونه ای ساخته شده اند که می توانند زمان را با کارآمدترین روش محاسبه کنند

  هزینه نگهداری

  تعداد زیادی دستگاه بیومتریک در بازار و همچنین برد کم وجود دارد اما ما پیشنهاد می کنیم ماشین های با کیفیت بالا بخرید. هزینه نگهداری ماشینهای با کیفیت بالا بسیار پایین است و همراه با گارانتی نیز می باشد که باعث می شود هزینه تعمیر و نگهداری تقریباً ناچیز باشد.

  مدیریت حقوق و دستمزد

  داشبورد مدیریت حقوق و دستمزد تهیه شده است که به کمک آن می توانید ایده پیشرفت در مدیریت حضور و غیاب کارمند را بدست آورید. این یک فرایند دسترسی آسان است که به پیدا کردن بهترین مجری ماه نیز کمک می کند. این داشبوردها نقش معنی داری دارند و باعث ایجاد شفافیت بین منابع انسانی و کارمندان می شوند.

  اتصالات Wi-Fi

  سیستم حضور بیومتریک می تواند به Wi-Fi متصل شود و دو مزیت دارد. اول ، هیچ رسانه فیزیکی لازم نیست و دوم ، سهولت در کارکرد.